Aktualności Oferta Realizacje Kontakt

Kontakt

MS Masterstick
ul. Rolna 17
61-491 Poznań

Godziny otwarcia

Pon. - pt. 8-16
Sob. po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym

61 830 22 11
502 649 150
Napisz do nas


PRACUJ Z NAMI !!

Masz pytanie dotyczące rekrutacji?

Skontaktuj się z nami:

praca@masterstick.pl

tel. 61 830 22 11

Nowość u nas - SERWIS

W celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania Państwa stolarki przez długie lata uruchomiliśmy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla produktów zakupionych w naszej firmie oraz serwis pogwarancyjny towarów zakupionych u innych dostawców.. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą pozwalającą uporać się praktycznie z każdą usterką. Dołożymy wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

Kliknij, aby czytać więcej...

Okna Passiv-line PLUS zdają egzamin

Okna linii Passiv-line PLUS powstały z myślą o rozwijającym się rynku budownictwa energooszczędnego.

Wielokrotne badania laboratoryjne potwierdzają, że w zakresie wymagań, co do wartości współczynnika przenikania ciepła Uwmax już dzisiaj spełniają wymogi, które na polskim rynku budowlanym wejdą na dobre w życie dopiero w roku 2020.

Jednak o najwyższej wartości użytkowej okien nie przesądzają wyłącznie wybitne właściwości w zakresie przenikalności cieplnej. Najlepsze okna muszą być również doskonale szczelne i wytrzymałe. Aby potwierdzić najwyższą wartość użytkową okien Passiv-line PLUS firma AdamS zdecydowała się poddać je najsurowszemu możliwemu egzaminowi technicznemu jakim są obecnie badania organizowane przez vortal Oknotest.pl w ramach programu jakości Pro Quality. Okno zakupione przez Organizatora w sieci sprzedaży poddane zostało sekwencji 24 następujących po sobie badań wielu właściwości użytkowych. Trzeba dodać, badań często wykraczających daleko poza zakres obowiązujących norm.

W czasie tego nietypowego i rygorystycznego testu jakości i wytrzymałości okien Passiv-line PLUS aż siedmiokrotnie sprawdzano szczelność powietrzną i wodoszczelność badanej próbki. Podgrzewano ją do temepratury +75°C i schładzano, a skrzydła okienne były ręcznie otwierane, zamykane i uchylane ponad 10.000 razy oraz obciążane siłami działającymi w ich płaszczyźnie przekraczającymi wartość 80 kg. Pełny cykl badań zakończył się 29 sierpnia 2014 roku. Już wiemy, że Passiv-line PLUS egzamin zaliczył. Na jaką ocenę? O tym napiszemy po otrzymaniu od Oknotest.pl pełnego sprawozdania z badań.

Termomodernizacja kamienicy - etap 2

Zakończono drugi etap modernizacji kamienicy. Do zakończenia pozostały elementy wykończeniowe, które zostaną wykonane dopiero wiosną. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z trwającej modernizacji, które w miarę postępów prac będą uaktualniane.

NOWOŚĆ - okna Schueco !

Od 1 listopada 2013r. dostępne są w naszej ofercie okna Schuco. Więcej informacji w zakładce "Oferta".

Termomodernizacja kamienicy

W zeszłym tygodniu rozpoczęła się termomodernizacja kamienicy, w której znajduje się siedziba naszej firmy. Pierwszy etap ma na celu wymianę okien, które dostarcza nasza firma. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z trwającej modernizacji, które w miarę postępów prac będą uaktualniane.

Nowa strona internetowa oraz nowe logo naszej firmy

Witamy Państwa na całkowicie nowej stronie internetowej firmy MS Masterstick. Po długim czasie wzmożonej pracy z dumą zaprezentować możemy Państwu nie tylko nową stronę internetową, ale także w pełni zmodernizowane logo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową zawierającą m. in. okna, drzwi, bramy, rolety czy parapety.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Czytaj więcej